DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pray Aila Grey Střípek snů

Datum narození: 1.10.2015
Bonitační kód: A64 K1 Of P3 (sm)
Matka: Dayen Sotis
Otec: Cresil II z Peronowki
COI: 2,7%
AVK: 91,9%

HD: A (0/0) (negativní)
ED: 0/0 (negativní)
DM: N/N (negativní)
DW: N/N (negativní)
DNA profil ANO


Rodokmen

Galerie

 

Pray Aila Grey Střípek snů je vysoká fena pocházející ze stejné CHS jako naše Jenny. Díky tomu jsme se mohli seznámit s Aily majiteli a poznat skvělou rodinu. Vzhledem k tomu, že jsme se s majiteli Ailinky opravdu spřátelili, ponesou Aily štěňátka jméno naší CHS.

Aily rodokmen je velice podobný s rodokmen Jenny otce a z toho vyplývá i podoba našich holek v mnoha směrech. Obzvlášť podobné jsou si holky v držení si odstupu od lidí a naopak touze přátelit se s každým psem. Taktéž silný lovecký pud je to jediné, čím kdy Aila svou rodinu potrápila. Obě se také mohou chlubit svou láskyplnou povahou vůči dětem a štěňatům. Aila žije v domácnosti s malým dítětem a dle slov její majitelky je v tomto vztahu "miliónová" :).

Exteriérově je Aila velmi povedená fena. Má pevnou kostru, velmi pěknou hlavu se samičím výrazem a vysokou maskou, světlé oko, výborně nasazené a tvarované ucho správné velikosti a, jak už u naší CHS bývá zvykem, pěkné syté barvy srsti.

Aila žije se svou rodinou v Kunovicích. Je především rodinným psem a své paničce neúnavnou parťačkou při sportu. Její štěňátka budou samozřejmě odchovávána v místě jejího bydliště.